Ладика Володимир Іванович

Ladyka11Ладика Володимир Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААНУ, член спеціалізованої Вченої ради інституту розведення і генетики тварин  НААНУ, завідувач кафедри

Автобіографія

Народився 23 серпня 1962 року в с. Підлипне Конотопського р-ну Сумської обл. З 1979 по 1984 рр. навчався в Сумському філіалі Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю “Зоотехнія”.
Трудову діяльність почав на посаді головного зоотехніка колгоспу ім. Леніна Кролевецького р-ну Сумської області. З 1987 по 1989 рік навчався в аспірантурі Московської сільськогосподарської академії ім. К.А.Тимирязєва.
З 1990 по 2003 рік працював в Сумському національному аграрному університеті на посадах: асистента, доцента, проректора з зовнішньоекономічної діяльності, першого проректора. В цей термін завідував кафедрою спеціальної зоотехнії та виконував обов’язки декана зооінженерного факультету.
З квітня 2003 року по квітень 2005 року директор Сумського державного селекційного центру.
У березні 2005 року Ладика Володимир Іванович приймав участь у конкурсі на заміщення вакантної посади ректора Сумського національного аграрного університету, після якого наказом Міністерства аграрної політики України був призначений ректором з 22.04.2005 року.
Доктор сільськогосподарських наук, професор, член спеціалізованої Вченої ради інституту розведення і генетики тварин УААН. Автор понад 100 наукових та методичних праць.
Одружений. Має сина та доньку.

Навчально- методичні видання

З останні 5 років біло видано 10 статей
Оцінка продуктивності корів лебединської породи генофондного стада «Булат».
Оцінка бугаїв-плідників української бурої молочної породи за ростом і розвитком їх дочок залежно від лінійної належності.

Основні напрями наукової роботи

- удосконалення селекційних програм та технологій при розведенні молочної та м’ясної худоби;
– створення високопродуктивних порід, стад та типів худоби;
– розробка селекційних та технологічних програм при розведенні молочної та м’ясної худоби.

Напрям наукового співробітництва

Інститут генетики і розведення тварин НААНУ

Скачать (DOC, 153KB)

Популярні записи...