ФОРУМІ СІЛЬСЬКОЇ МОЛОДІ НА БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Сонячним квітневим ранком 25 квітня розпочався заключний ІІІ етап Регіонального форуму сільської молоді – 2015. У цьому році він є п’ятим – ювілейним, оскільки проводиться, починаючи з 2011 року. Час показав дієвість такого заходу: за статистикою, щорічно переважна більшість фіналістів Форуму стають студентами Сумського національного аграрного університету.

FSM23

Традиційно Форум проходить у три етапи, на кожному з яких учасники виконують завдання і за результатами потрапляють чи не потрапляють у наступний тур. Цьогорічний захід охопив більше 3500 школярів з усієї Сумщини. А сьогодні університет зібрав у своїх стінах 255 кращих з кращих представників сільської молоді, щоб остаточно підвести підсумки і визначити переможців за результатами виконання тестових завдань з таких дисциплін, як математика (економічний профіль), математика (технічний профіль), біологія та історія.

Але не тільки навчальними завданнями відзначився цей день: учасники Форуму відвідали виставку-конкурс малюнків та фотографій «Моя країна – Україна», побували на фінальних змаганнях з футболу (першість Сумської області серед школярів Сумського, Краснопільського, Буринського та Кролевецького районів), прослухали презентації факультетів і спеціальностей. Ті, хто хотів би брати участь у міжнародних програмах СНАУ, заповнили анкети претендентів та виконали тестові завдання. І за традицією, що склалася впродовж 5 років проведення Форуму, учасники висадили Алею єдності переможців V ювілейного Форуму сільської молоді.

IMG__2

Під час пленарного засідання учасників привітали ректор СНАУ Володимир Ладика, в.о. голови Сумської обласної ради Віра Лаврик, головний спеціаліст Департаменту освіти й науки Сумської ОДА Ірина Башкатова, керівник освітнього проекту «Кернел» Оксана Мусієнко. На сцені актової зали Молодіжно-розважального центру СНАУ дипломи й цінні подарунки отримали і переможці Форуму за результатами тестування з профільних дисциплін, і автори творчих робіт, що брали участь у конкурсі малюнків та фотографій «Моя країна – Україна».

У цьому році переможцями стали:

Біологія

І місце – Дмитро Яценко;

ІІ місце – Денис Галенко, Артем Омельченко;

ІІІ місце – Наталія Обідець, Даниіл Степанов, Сергій Алексейцев, Олександр Демченко, Анастасія Гриньова.

Математика (економічна)

І місце – Анастасія Мєлікова;

ІІ місце – Ірина Змисля;

ІІІ місце – Яна Ромась.

Математика (технічна)

І місце – Микола Романенко;

ІІ місце – Євген Гольченко;

ІІІ місце – Юлія Яценко, Володимир Паляничко.

IMG__7 IMG__6 IMG__9 IMG__8 IMG__19 IMG__24 IMG__22 IMG__20 IMG__3 FSM23 FSM9 FSM8

FSM7

Популярні записи...