Тимофій Меншиков – призер конкурсу

тимофейНещодавно онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентством AgriEvent провело Всеукраїнський конкурс «Освіта VS Робота: краща аграрна практика -2015».

Метою проекту було «з перших вуст» дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані у навчальних закладах, з якими проблемами стикаються в ході проходження практики і з яким багажем знань вони повертаються на студентську лаву.

На конкурс прийшло понад 100 робіт. Конкурсна комісія визначила п’ятьох переможців, одним з яких став Тимофій Меншиков, студент біолого-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету (ІІ місце).

Нагородження переможців відбулося сьогодні, 10 грудня 2015 року, в ході VII Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні: час глибоких перетворень». Переможці отримали грошові призи, цінні подарунки від організаторів і можливість безкоштовно навчатися в  одному з модулів агрошколи УКАБ та взяти участь в одній з конференцій УКАБ протягом 2016 року.

4c158c1--ojka

Популярні записи...