34 ВИПУСК МАГІСТРІВ – НА БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ !

26 лютого 2016 року на біолого-технологічному факультеті відбувся 34 випуск  Магістрів – технологів з виробництва і переробки продукції тваринництва.29_2

Урочистості з цієї нагоди пройшли у Молодіжно-розважальному центрі СНАУ. За традицією, що склалася в університеті, церемонія відбулася за присутності членів вченої ради.

На сцені, прикрашеній яскравими кульками, ректор Сумського НАУ Володимир Ладика вручав випускникам дипломи й сертифікати магістрів, а тим, хто найяскравіше проявив себе у громадському та науковому житті, – до того ж подяки ректора. «Audentes fortuna juvat!» – з цим закликом звертався ректор особисто до кожного випускника, торкаючись його плеча булавою. «Vivat, universitet!» – відповідали новоспечені магістри, радісно посміхаючись зі сцени своїм однокурсникам, членам вченої ради батькам і гостям свята.

Це 34 випуск на факультеті. Випускників приїхали привітати виробничники:

  • Головний технолог Північного регіонального управління ПРАТ «РАЙЗ МАКСИМКО» Петренко Роман Сергійович;
  • Головний зоотехнік «ТОВ Ряснянське» Краснопільського району Пушкар Ірина Володимирівна;

З вітальними словами виступили декан факультету Кисельов О.Б., зав., кафедрою ТВПТ Приходько М.Ф., від імені батьків слова вдячності висловила мати магістра Рябік Ніна Борисівна.

Також всіх привітав протоієрей Микола Поліщук, настоятель храму св. Валентини, благословив випускників на добрі справи, після чого відбувся концерт за участі колективів Сумського національного аграрного університету.

Після завершення концерту зі словами вдячності за отриманні знання викладачам і всьому колективу СНАУ виступили випускниця  Приходько Марнина та Фісаюк Микола.

Одже, ми щиро бажаємо нашим випускникам знайти хорошу роботу з кар’єрними перспективами і високою заробітною платою, бути завжди здоровими, успішними й щасливими!

Викладачі БТФ

019

025

027

023 022 012 007 010 005 006

001

Популярні записи...