Виїзне заняття студентів 5 курсу біолого-технологічного факультету.

21 березня 2016 року студенти групи 1501-2м біолого-технологічного факультету побували у Сумському міському еколого-натуралістичному центрі, де їх тепло зустрічали.

У біологічному відділі їх ознайомили з унікальною колекцією, що включає понад 30 видів екзотичних птахів, тварин та комах. Колекція кімнатних рослин налічувала понад 200 видів, з яких понад 80 – екзотичні кактуси.

Особливо вразили екскурсантів музеї народознавства та хліба, які мають статус «зразкових». В першому зібрані унікальні предмети стародавнього українського побуту у селянській хатині та на обійсті. Колекція хлібів налічує понад 70 видів, включаючи «блакитний» хліб.

Завершальним етапом цієї екскурсії було відвідування міні-ферми, де у просторих загонах розгулюють доглянуті породисті кури (брами, юрловські голосисті, андалузькі), мускусні та дикі качки і лебеді. Особливе захоплення у студентів викликали руді білочки, які безтурботно гралися у окремих загінчиках поглядаючи на зайця, що грівся на сонечку.

В цілому студенти побачили і дізналися багато нової інформації про біологію екзотичних тварин, особливості їхнього утримання, розведення.

Всі присутні отримали велике естетичне задоволення від екскурсії!

Популярні записи...