ЗАВЕРШИВСЯ ФОРУМ СІЛЬСЬКОЇ МОЛОДІ

230420164024Досвід попередніх років показав необхідність його проведення та дієвість, адже, за статистикою, переважна більшість учасників Форуму потім стають абітурієнтами та студентами СНАУ. І це зовсім не дивує, адже, познайомившись ближче з нашим університетом та можливостями, які він надає своїм студентам, занурившись в атмосферу студентського життя, школярі вже свідомо роблять свій вибір на користь СНАУ.

У цьому році Форум охопив більше трьох з половиною тисяч молодих мешканців Сумського регіону, а на фінальний етап до Сумського національного аграрного університету з’їхалося більше 250 учнів сільських шкіл нашої області.

Вітаючи молодь, ректор СНАУ Володимир Ладика та голова Сумської обласної ради Семен Салатенко відзначили, що саме їм, сьогоднішнім випускникам шкіл, у майбутньому належить розбудовувати нашу державу, і варто вже зараз замислитися над тим, яку ж професію отримати. Україна – держава аграрна, так було і так буде, і професії, пов’язані з сільським господарством, у нашій країні завжди користуватимуться попитом.

Подяки ректора Володимир Іванович вручив вчителям, що активно беруть участь у всіх заходах, започаткованих нашим вишем: заступнику директора з навчальної роботи загальноосвітньої школи смт Жовтневе Білопільського району Дмитру Торбі, вчителю Дубовицької загальноосвітньої школи I-III ступенів Кролевецького району Миколі Дорогому, вчителю Комишанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Охтирського району Наталії Дерев’янко та вчителю Стецьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Сумського району Вірі Рижовій.

Для учасників Форуму була підготовлена досить насичена і цікава програма: виставка «Жити в стилі Еко», створення експозиції арборетуму, присвяченої 80-річчю першого ректора СНАУ Івана Миколайовича Брюховецького, де школярі разом з ректором СНАУ висадили три види ялівцю, квест «Обирай майбутнє зі СНАУ».

Фінальна частина заходу була присвячена найприємнішому: на ганку головного корпусу відбулося нагородження переможців творчого конкурсу «Життя в стилі Еко», а також вручення сертифікатів на отримання саджанців декоративних та плодових дерев від Сумського НАУ.

Вітаємо всіх учасників Форуму, бажаємо успіхів у навчанні, високих результатів на ЗНО та чекаємо їх у Сумському національному аграрному університеті!

230420164022

230420164028

 

Популярні записи...