Подорож до ПАТ “Миронівський хлібопродукт”

IMG_055325 квітня група студентів біолого-технологічного факультету на чолі з деканом – Кисельовим Олександром Борисовичем, на запрошення ПАТ “Миронівський хлібопродукт”, відвідали одне з тваринницьких підприємств холдингу в Київській області.

Насамперед привітні господарі нагодували подорожуючих блюдами з фірмовими стегенцями “Наша ряба” та повідомили  про умови працевлаштування, оплати праці, проходження практики, проживання працівників. Під час екскурсії, яку провели головний фахівець з тваринництва, спеціаліст відділу кадрів холдингу, головний зоотехнік та ветлікар господарства, студенти ознайомились з технологією ведення галузі молочного скотарства та відгодівлі молодняка великої рогатої худоби. Екскурсанти мали можливість побачити безприв’язне утримання корів, вирощування телят, отримання молока у доїльному залі, програми автоматизованого виробничого і племінного обліку. Присутні були приємно вражені побаченим: типовими молочними тваринами, великою кількістю кормів високої якості, чистотою у тваринницьких приміщеннях та на комплексі в цілому.

Викладачі та студенти БТФ щиро дякують керівництву та головним спеціалістам ПАТ “Миронівський хлібопродукт” за організовану цікаву і змістовну подорож!!!

IMG_0611

IMG_0518

IMG_0627

Популярні записи...