У Сумському НАУ на базі факультету відбулися змагання з аджиліті

кінологіяНещодавно у Сумах на центральному стадіоні СНАУ вперше проводились Всеукраїнські змагання Кінологічного Союзу України з аджиліті «Кубок СНАУ» рангу САСАg.

Ініціатором та організатором змагань був біолого-технологічний факультет нашого університету. Змагання мали не тільки статус національних, а були ще рейтинговими у відборі до участі у чемпіонаті миру з аджиліті. Оцінював майстерство спортсменів суддя міжнародної категорії FCI з Москви Михаїл Кириллов.

У змаганнях брали участь 38 спортсменів, які представляли п’ять команд: дві команди з м. Київ та по одній з міст Харків, Павлоград Дніпропетровської області та Суми. Змагання проводились на трасах різного рівня складності та у різних ростових категоріях собак.

Сумська команда «Адреналін» була найчисельнішою. Незважаючи на те, що наша команда є «наймолодшою» за досвідом, це не завадило сумським кінологам у різних категоріях здобути найбільшу кількість нагород, а саме шість перших місць, два других та одне третє. У командному заліку, який оцінювався лише за результатами однієї траси, наші спортсмени посіли друге місце, уступивши лише один бал харківській команді «Авангард».

Хочемо зазначити, що тренується сумська команда на дресирувальному майданчику біолого-технологічного факультету СНАУ, на якому вже багато років викладається спеціалізація «Кінологія».Тренує сумських спортсменів випускниця факультету Наталія Шинкарьова.

Організовували змагання такого рівня в університеті вперше, але це не завадило отримати тільки позитивні відгуки. Як суддя, так і учасники відзначили високий рівень організації та теплий прийом.

Дякуємо всім, хто допомагав в організації цього кінологічного спортивного свята! Дякуємо учасникам, що приїхали до нас на змагання! Поздоровляємо усіх призерів з перемогою!

Більше прочитати про змагання з аджиліті «Кубок СНАУ» можна в обласній газеті «Ваш шанс»http://www.shans.com.ua/?m=nr&id=61724&in=583 та подивитися по сумському телебаченню http://tv.sumy.ua/sport-dlya-sobak/

Популярні записи...