Спортсмени кінноспортивної школи СНАУ перемагають!

07_2Нещодавно  відбувся відкритий Чемпіонат міста Суми з кінного спорту, присвячений пам’яті П.Ф. Скляра. Спортсмени Сумського національного аграрного університету взяли активну участь у ньому.

Команда виступила достойно,посівши призові, почесні місця,а саме: Дар’я Глазун  на коні Зодіаку посіла перше місце у програмі «L-4» з виїздки,свої сили у цій програмі спробувала Катерина Спірідонова,студентка факультету ветеринарної медицини, на коні Монарху. Третє почесне місце у програмі  «Попередній приз» для юнаків зайняла Діана Нікітіна на коні Фаберже,також вона залишилася  другою у програмі «M-5» . Ще одна представниця СНАУ,студентка факультету ветеринарної медицини Софія Ергашова посіла четверте місце у цій програмі на коні Монарху. Вдало дебютувала у програмі «Попередній приз» для юнаків школярка Ксенія Сідельник,виконавши норми 1 розряду для дорослих.

До речі, відкрила сезон змагань Чемпіонатом України з виїздки, який проходив у м. Жашків Черкаської області,спортсменка,майбутня абітурієнтка Діана Нікітіна на коні Фаберже,посівши почесне четверте  командне місце з багатьох команд України.

Щиро вітаємо наших кіннотників та бажаємо успіхів у наступних стартах!

Популярні записи...