ТОВ “Авіс-Україна” та МХП в гостях у БТФ

Сучасний рикон праці потребує не тільки глибоких теоретичних знань, а й здатності застосовувати їх у нестандартних життєвих і виробничих умовах. Особливо актуальною є практична підготовка майбутніх фахівців. Роботодавець хоче мати справу з молодим досвідченим працівником, який володіє інноваційними технологіями.

З цією метою 30 вересня 2016 року, до СНАУ завітали представники ТОВ “Авіс-Україна” – директор Тимошенко Олег Анатолійович, головний технолог – випускник БТФ Рекун Юрій Миколайович, ветеринарний лікар сектору ремонтного молодняку – випускниця ФВМ, та представник Миронівського хлібопродукту Володимир Сергійович.

Представники Авіс-України прочитали лекцію для студентів 3 курсу на тему “Технологія виробництва харчових яєць”, відповіли близько на 30 запитань студентів.

Після лекції роботодавці ознайомили студентів із особливостями своїх виробництв і запросили до себе для проходження практики і можливого працевлаштування. Миронівський хлібопродукт згоден прийняти на практику лише з птахівництва 30 студентів, із прийнятними для них умовами.

За домовленістю, 19.10.2016 року студенти 3 курсу їдуть на ознайомчу екскурсію з птахівництва до МХП (мКиїв), а пізніше – до “Авіс-Україна”.

Теорія і практика – нероздільний процес. Студент вже на практиці здобуває ім’я, виявляє його зміст у знаннях, уміннях і неповторних вчинках.

Популярні записи...