Всеукраїнські змагання з аджиліті Кінологічної Спілки України «Кубок СНАУ»

7 травня на стадіоні «Колос» Сумського національного аграрного університету відбулися Всеукраїнські змагання з аджиліті Кінологічної Спілки України «Кубок СНАУ», рангу САСаg. У рамках заходу були особисті змагання, відбіркові на Чемпіонат світу 2017 року, траса рівня А3. Для того, щоб вибороти почесне право  представляти нашу країну з’їхались спортсмени з різних куточків України. До нас завітали команди з Києва, Харкова, Павлограду та Львова. Суддею даних змагань був Михайло Кирилов. Він зміг будувати досить складні траси із багатьма пастками, тому далеко не всі спортсмени  змогли досягти фінішу. Але це лише давало поштовх до нових тренувань і стартів.

Також спортсмени, разом зі своїми улюбленцями мали змогу брати участь у відкритих змаганнях з аджиліті , траси рівня А1, А2 та OPEN. На останній трасі враховували не лише особистий, але й командний заліки. Перемогу здобула команда «Адреналін» із міста Суми. Проте на цьому наші спортсмени не зупинилися и вибороли звання «Найтитулованіша команда»! Щиро вітаємо сумчан із перемогами і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Для тих, хто тільки починає займатися аджиліті були проведені неофіційні змагання «Хочу в аджиліті», де наймолодшому учаснику було всього 6 років. Юні спортсмени показали гарні результати, що надихають їх до подальших звершень.

Після закінчення змагань, гості нашого заходу подякували організаторам, а саме: біолого-технологічному факультету СНАУ та Сумському обласному центру собаківництва, а також Генеральному спонсору ТМ  Royal Canin.

Загалом усі спортсмени були задоволені, так як отримали пам’ятні призи, а собаки – багато позитивних емоцій та заохочень у вигляді ласощів від своїх господарів.

IMG_7453-13-05-17-05-05 IMG_7454-13-05-17-05-05

Популярні записи...