Запрошуємо на навчання

?????????????????????

 

Біолого – технологічний факультет СНАУ запрошує на навчання

Біолого – технологічний факультет готує бакалаврів та магістрів за двома спеціальностями: «Технологія виробництва і переробки продукції  тваринництва» (молока, м’яса птиці, риби, меду та   ін.) і «Водні біоресурси та аквакультура» (промислове вирощування риби, водні біоресурси, рибальство та первинна переробка продуктів аквакультури). Проводиться підготовка дипломованих фахівців – кінологів.

Випускники  працевлаштовуються керівниками державних, приватних, спільних міжнародних сільськогосподарських виробничих та переробних підприємств, спеціалістами – технологами у галузі виробництва та переробки тваринницької продукції, менеджерами бірж з закупівлі і реалізації племінної худоби та тваринницької продукції, спеціалістами – кінологами силових структур та охоронних фірм, започатковують власний бізнес або продовжують навчання в аспірантурі і докторантурі.

Заняття проходять  за навчальними програмами, з координованими із найбільш потужними виробниками аграрної продукції України та  постійно застосовуються оновлені науково – навчальні розробки і досвід  вишів – партнерів  з Європейських країн: Німеччини, Польщі, Нідерландів, Чехії та ін. Навчальна та виробнича практика проходить на базі кращих аграрних підприємств України, Європи, Америки, Австралії.

Перелік  загальноосвітніх дисциплін, з яких абітурієнти подають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти в 2018 р:

технологія виробництва та переробки продукції тваринництва –  укр. мова та література, біологія, хімія або математика;  водні біоресурси та аквакультура: укр. мова та література, біологія, хімія або математика.

Додатково, за умовами навчання за небюджетним фінансуванням є можливість вступу за таким переліком предметів ЗНО: укр. мова та література, біологія, історія або географія; 

 

Початок прийому заяв та документів:

Бакалаври: На базі ПЗСО – з 12 по 26 липня 2018

На базі молодшого спеціаліста – з 12 по 24 липня 2018

 

Магістри

З 2 по 24 липня 2018

Додаткова інформація

Сайт СНАУ: www.sau.sumy.ua, Сайт БТФ: btf.sau.sumy.ua,

 

Контакти для довідок

Адреса: 40021,  м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, тел. деканату БТФ – (0542) 70-10-89

Декан БТФ: Опара Віктор Олексійович vopara@ukr.net, тел. 0997373370

Заступник: Попсуй В’ячеслав Васильович  vvp72@ukr.net, тел. 0952575308

 

Популярні записи...