Школярі п’яти районів Сумщини пройшли тестування на базі СНАУ

viber image326 січня 2018 року на базі Сумського національного аграрного університету відбулося пробне тестування за методикою ЗНО учнів випускних класів шкіл Сумського, Лебединського, Білопільського, Краснопільського та Тростянецького районів.

Подібне тестування в нашому університеті проводиться вже другий рік поспіль і є перевіркою знань випускників та підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання. Крім того, що таке тестування є чудовою нагодою для школярів перевірити себе в умовах, максимально наближених до справжнього ЗНО, воно ще дає можливість і учням, і вчителям проаналізувати готовність до тестування і вчасно виявити слабкі місця, щоб зосередити увагу на більш детальному вивченні саме цих тем.

Цього дня тестування було проведене з 4-х предметів: української мови, історії, математики та англійської мови. Участь у ньому взяли близько 350 учнів випускних класів шкіл вищезазначених районів Сумщини. А перед цим, напередодні Нового року, таке тестування у Сумському національному аграрному університеті пройшли випускники сумських шкіл.

Сподіваємося, що для всіх учасників пробного тестування цей досвід стане корисним і позитивно відобразиться на результатах зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадуємо також, що реєстрація на ЗНО розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року.

Олена Мовчан

29_2

Популярні записи...