ВИЇЗНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

DSC_00257 і 13 лютого 2018 року співробітниками кафедри спеціальної зоотехнії для студентів М.Висторопського коледжу СНАУ були проведені виїзні практичні заняття на виробництво з дисциплін «Технологія виробництва продукції бджільництва» (ПП Шило В.Г. Лебединський район, с. Чернецьке) та «Технологія виробництва продукції кролівництва і звірівництва» (приватне господарство у с .В. Чернеччина, Сумського району).

У ПП Шило В.Г. студенти ознайомилися з особливостями і новаціями в технології виготовлення різних типів вуликів, рамок, вибору матеріалів для їх створення. Досить широко студентам було розкрито питання виведення бджолиних маток у нуклеусах, які розроблені у цьому підприємстві, з використанням французької системи «Нікот».

Цікавим є те, що заняття проводили недавні випускники біолого-технологічного факультету Шило Віталій Вікторович і Шило Владислав Вікторович та їх батько Шило Віктор Григорович. Перебуваючи студентами,  вони неодноразово виїздили на закордонну практику, від СНАУ, у Польщу, Англію, США, Данію, Норвегію. На зароблені кошти і було створене потужне приватне підприємство, яке на сьогодні є прибутковим, а їх продукція за якістю і новизною поза конкуренцією.

У В.Чернеччині студенти ознайомилися з технологією виробництва продукції кролівництва. Тут, у приватному господарстві, утримується елітне поголів’я кролів порід Бельгійський велетень (Фландр), Німецький строкатий, Сріблясті, Рекси і інші. Господар, Сергій Васильович, заступник голови обласного товариства кролівників щедро поділився секретами утримання, годівлі та розведення кроликів як бізнесу. Усе побачене справило на студентів незабутнє враження, виникло багато запитань на які господар досить популярно дав відповіді.

 DSC_0731 DSC_0728 DSC_0697 DSC_0671

 

Популярні записи...