День відкритих дверей

У Сумському національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей, на який зібралися випускники з усієї Сумщини.

І сьогодні вони мали змогу ближче познайомитися з нашим університетом.

Школярі дізналися багато цікавої та актуальної інформації про правила та особливості цьогорічної вступної кампанії.

Day

Також корисною для учасників заходу стала інформація про навчання в нашому університеті та можливості проходження закордонної практики. Не секрет, що СНАУ славиться в області своїми міжнародними контактами. Саме тому майбутні студенти навперебій розпитували про стажування та навчання в інших країнах.

Крім того, учні побували на факультетах, де для них провели цікаві екскурсії майстер-класи та науково-пізнавальні презентації, поспілкувалися з деканами, викладачами та студентами, погуляли територією, оглянули навчальні аудиторії та лабораторії. Школярі зізнаються, що сьогодні у стінах СНАУ вони на один день відчули себе не гостями, а повноправними членами великої університетської родини.

На ганку біля головного корпусу також було проведено презентацію кожного факультету Сумського, усіх його творчих колективів та спортивних секцій. Тепер кожен випускник переконався, що у СНАУ є можливість поєднувати навчання та хобі.

Палаючі очі майбутніх абітурієнтів є переконливим свідченням того, що вже цієї осені родина СНАУ поповниться небайдужим та креативним молодим поколінням.

Чекаємо на вас в університеті!

 IMG_3950 IMG_4548

Популярні записи...