Найкращий юний кінолог України

IMG_304628-29 травня на головному стадіоні аграрного університету проходить ІІІ Відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог».

Змагання проводяться відповідно до Плану основних заходів Національної поліції України на 2018 рік, але організовують їх спільно три організації, а саме: Головне управління Національної поліції в Сумській області, Сумський Національний аграрний університет та Кінологічна Спілка України.

Зовсім не випадково базою проведення став Сумський національний аграрний університет (СНАУ), адже саме тут на біолого-технологічному факультеті вже більше 20 років ведеться підготовка фахівців-магістрів за освітньою програмою «Кінологія». Факультет має власний дресирувальний майданчик, критий манеж для занять різними видами кінологічного спорту та розплідник. Випускники-кінологи працюють у різних підрозділах Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій та Міністерства оборони. Приємно відзначити, що цьогоріч на чемпіонат завітали й кінологи-випускники СНАУ: полковник Михайло Вдовенко (начальник кінологічного відділу Державної прикордонної служби України), підполковник Олег Богданюк (доцент кафедри «Кінології» національної академії Держприкордонслужби України) та майор поліції Сергій Рудняк (заступник начальника кінологічного центру ГУ Національної поліції в Сумській області), який також є суддею чемпіонату.

Даний захід проводиться, у першу чергу, для розвитку кінологічного спорту, як одного з напрямків спортивної, культурно-масової та виховної роботи серед молоді, а також для підняття іміджу поліцейської служби, заохочення молоді до професійної спрямованості займатися кінологією.

Щоб поборотися за звання кращих до Сум приїхала юні кінологи з 17 областей України. Всього на змагання прибуло 48 дітей та 60 чотирилапих спортсменів.

Юні учасники зі своїми улюбленцями будуть демонструвати свою майстерність з курсу слухняності, захисної служби та на смузі перешкод. Будуть визначати переможців в індивідуальному заліку за двома віковими категоріями «Діти» (до 15 років) та «Юніори» (15-18 років), а також в командному заліку. Крім того у рамках чемпіонату буде проходити Дитячо-юнацький чемпіонат Кінологічної спілки України з аджиліті «Аджилітон».

Сподіваємось, що юні спортсмени отримують новий досвід та позитивні емоції від Чемпіонату та спілкування з однодумцями з усієї країни.

28_2 IMG_3071 IMG_30700 IMG_30820

Популярні записи...