Михалко Олександр Григорович

Михалко Олександр Григорович, асистент

mihalko

Автобіографія

Народився 23 січня 1985 року в селищі міського типу Рогань Харківської області. Після закінчення школи у 2003 році вступив до Сумського національного аграрного університету на факультет економіки і підприємництва, який закінчив у 2008 році, одержав диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит». З 2008 року працював на різних посадах, зокрема: спеціалістом факультету довузівської підготовки Сумського НАУ, спеціалістом з продажу кредитних продуктів ТОВ «UniCredit Bank», бухгалтером НПЦ Сумського НАУ, начальником штабу цивільного захисту Сумського НАУ. З 2013 року працюю асистентом кафедри технології виробництва продукції тваринництва Сумського національного аграрного університету.

Маю досвід роботи з комп’ютерними програмами: 1С Бухгалтерія 8.0, Pascal, Adobe Fotoshop, MS Office.

Володію іноземними мовами: англійською.

Науково-методична робота

Основні дисципліни:

Цивільний захист.

Навчально-методичні видання

Цивільний захист. Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Цивільний захист» студентами усіх спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та «магістр» денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Цивільний захист. Методичні вказівки для виконання розділу „Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях” в дипломних роботах студентами усіх спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та “ магістр” денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Конспект лекцій з дисципліни «Цивільний захист» для студентів усіх спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та «магістр» денної, заочної та дистанційної форм навчання.

Наукові статті

Михалко О.Г. Вдосконалення цивільного захисту – запорука безпеки суспільства / Михалко О.Г. // Матеріали ХІІ міжнародної науково-методичної конференції «Безпека життєдіяльності людини – освіта, наука, практика».

Михалко О.Г. Заходи по запобіганню виникненню надзвичайних ситуацій / Михалко О.Г. // Матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції «Культура безпеки – запорука сталого розвитку суспільства» (БЖДС-2013).

Михалко О.Г. Безпека молочних продуктів – основа зблансованого харчування / Михалко О.Г. // Матеріали Міжнародної науково-тенічної конференції «Якість і безпека харчових продуктів».

Михалко О.Г. Роль і важливість формування і трансформації системи цивільного захисту в сучасних умовах / Михалко О.Г. // Матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності у ХХІ столітті».

Електронна пошта для дистанційного спілкування Email: truro05@rambler.ru

Скачать (DOC, 3.04MB)

Популярні записи...