Бересток Ольга Володимирівна

Кафедра іноземних мов, Співробітники кафедри, Бересток Ольга ВолодимирівнаБересток Ольга Володимирівна

Старший викладач кафедри іноземних мов

Народилася у 1969 році у містіБілопілляСумськоїобласті. У 1986 роцізакінчиласередню школу № 2 м. Білопілля з золотоюмедаллю. У 1986 році вступила до Сумськогопедагогічногоінститутуім.Макаренка на факультет іноземнихмов. У 1991 роцізакінчиланавчання, отримавши Диплом з відзнакою. З 1991 по 2001 р.р. працювалавчителеманглійськоїмови у середнійшколі з ліцейнимикласами № 17 м. Суми. З 2001 року до цього часу працює на посаді старшого викладачакафедриіноземнихмовСумськогонаціонального аграрного університету.

Залучена у проведенняпрофорієнтаційноїроботи, активно займаєтьсяхудожньоюсамодіяльністю.

Викладає іноземну мову професійного спілкування ( англійська), поглиблену іноземну мову ( англійська), ділову іноземну мову ( англійська).

Проводить науково-дослідну роботу в галузі навчання дорослих у системі неперервної освіти.

Працюючи в СНАУ, опублікувала 18 наукових статей, публікацій та тез, пов’язаних з темою наукового дослідження « Навчання дорослих у системі неперервної освіти», зокрема  «AdultLearningintheSystemofUnremittingEducation», «ProgrammestoSupportAdultLearningandEducationinEngland», «Technologyintegrationintohighereducationinstitutions, InternalandExternalFactors», «Studyingtheemergenttrendsofadultlearning» «PrinciplesofAdultlearning (Barriers. Motivation. Fourbasiccriticalelements).»,«The Main Techniques Used in Adult Learning”,«Adult Education in EuropeasacentralrequirementforkeepingthecompetitivenessoftheEuropeanEconomicArea» та інші.

Видано 18навчальнихпосібників, словник для студентів факультету харчовихтехнологій; підготовлено 2 комп’ютернівікторини « Подорож по Лондону» та « Ласкаво просимо до Великобританії» для студентівусіхспеціальностей, відеоекскурсію « Перегортаючисторінкиісторії» для студентівусіхспеціальностей, відеокомплекс «День безпечного та якісногохарчування» для студентів факультету харчовихтехнологій.

Телефон: (0542) 222448

E-mail: fldsnau@yahoo.com

Популярні записи...