Клочкова Тетяна Іванівна

Кафедра іноземних мов, Співробітники кафедри, КлочковаКлочкова Тетяна Іванівна,старший викладач кафедри іноземних мов.Народилася в 1974 році в місті Суми. В 1996 закінчила факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка. З 1996 по 2002 рік працювала вчителем англійської мови в загальноосвітній школі І – III ст. №17 м. Суми. З 2002 по 2002 роки– працювалавикладачем кафедри іноземних мов Сумського національного аграрного університету. З 2013 року – старший викладач кафедри іноземних мов. В 2013 році закінчила магістратуру за спеціальністю “Управління навчальним закладом”. З 2013 року навчається в аспірантурі Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка. Тема наукового дослідження – Тенденція розвитку менеджменту ризиків в університетах Великої Британії. За період з 2002 по 2014р. надруковано понад 20 наукових статей та публікацій, видано 10 методичних посібників для студентів ПЦБ, юридичного та агрономічного факультетів, 4 збірника граматичних вправ для студентів всіх спеціальностей, підготовлено словник юридичних термінів з англійської мови.

Основні праці:

 «Менеджмент ризиків у системі вищої освіти Великої Британії: аналіз соціально-економічного та політичного контексту».

«Змістова характеристика ризиків діяльності університетів Великої Британії».

 «Стратегії та методи навчання англійської мови майбутніх агрономів».

Методичні вказівки щодо самостійної роботи студентів спеціальності 6.03060101 «Менеджмент організації »з англійською мовою навчання

«Методичні вказівки з англійської мови щодо самостійної роботи студентів факультету агротехнологій та природокористування».

Проводить профорієнтаційну роботу в школах міста Сум та Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі.

Викладає англійську мову за професійним спрямуванням, поглиблену англійську мову на другому та третьому курсі.

Телефон: (0542) 222448

E-mail: fldsnau@yahoo.com

Популярні записи...