Токмань Вікторія Вікторівна

Кафедра іноземних мов, Співробітники кафедри, Токмань Вікторія ВікторівнаТокмань Вікторія Вікторівна, народилася в 1971 році, в місті Суми. В 1995 році закінчила факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного інституту ім. А.С. Макаренка. З 1995 по 2003 рік працювала вчителем англійської та німецької мови в НВК: загальноосвітньої школи I-III ст. військово-юридичного ліцею №1 м. Суми. З 2003 по 2006 рік працювала вчителем англійської мови в коледжі СНАУ. З 2007 року  – викладач кафедри іноземних мов Сумського національного аграрного університету. Проходила курси підвищення кваліфікації в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.

Приймаю активну участь в профорієнтаційній роботі та підготовці студентів до участі у студентських олімпіадах. Працюю куратором групи. Викладаю іноземну мову за професійним спрямуванням та поглиблену іноземну мову, російську мову.

Наукова тематика – Проблемні комунікативні ситуації, як основа розвитку творчого мислення при навчанні іноземних мов.

За період з 2007 по 2014 р. видано 10 науково-методичних праць.

Серед них:

-Посібник з англійської мови «Збірник текстів для індивідуального читання для студентів I курсу агрономічного факультету»

- Посібник з англійської мови «Збірник текстів для читання для студентів ТВППТ»

-Стаття «Проблемні комунікативні ситуації як основа розвитку творчого мислення у навчанні іноземних мов».

-Стаття «Психологічні особливості навчання читання іноземною мовою».

-Стаття «Комунікативно орієнтоване викладання граматики у навчанні іноземних мов».

Телефон     22-24-48

E-mail  –  fldsnau@yahoo.com

Популярні записи...