Списки груп

1 курс

1 курс ОС «Бакалавр»

Група 1601-1 1601-2
Куратор Ізмайлова Н.О. Чернявська Т.О.
Староста Сонько Микола Олександрович Приймачок Валерія Віталіївна
1. Алімжанова  Анна Павлівна Анісімова Ольга Анатоліївна
2. Безрук Анна Валеріївна Завора Ярослав Валерійович
3. Безрук Ірина Валеріївна Єрмоленко Владислав Вікторович
4. Кобзар Віталій Олегович Компанець Ігор Олегович
5. Кохана Олена Дмитрівна Мироненко Євгеній  Олександрович
6. Криворученко Лідія Володимирівна Мурач Дмитро Олександрович
7. Марущенко Ярослав Вікторович Луценко Галина Олексіївна
8. Мовчан Денис Борисович Перекута Олександра Іванівна
9. Падолиця Євгеній Олегович Підгайний Ярослав Олександрович
10. Попова Богдана Юріївна Приймачок Валерія Віталіївна
11. Прокопович Максим Олександрович Сердюченко Вікторія Вікторівна
12. Сонько Микола Олександрович Солопченко Анна Василівна
13. Стрельченко Тетяна Юріївна Тарасюк Аліна Миколаївна
14. Тютченко Катерина Миколаївна Тихонова Анастасія Сергіївна
15. Шубенко Анастасія Геннадіївна Холод Сергій Олександрович
Група 1602-1  
Куратор Гаврилюк О.І.  
Староста Галушко Олександр Сергійович  
1. Андрущенко Андрій Сергійович
2. Бессараб Владислав Григорович
3. Галушко Олександр Сергійович
4. Давиденко Діана Олександрівна
5. Єкименко Едуард Олександрович
6. Жук Олексій Андрійович
7. Залозна Тетяна Михайлівна
8. Сім Олександра Русланівна
9. Панасенко Світлана Віталіївна
10. Моор Валерія Олександрівна
11. Романченко Михайло Юрійович
12. Семенюта Марина Олександрівна
13. Стрибуль Дмитро Юрійович
14. Шеруділо Костянтин Олександрович
15. Цебро Володимир Сергійович
16. Яненко Дмитро Анатолійович

 

 

  1301-1 1301-2
Куратор Токмань Вікторія Вікторівна Марченко Тетяна Анатоліївна
Староста Дейнека Сергій Віталійович Лобода Андрій Васильович
Андрієнко Андрій Анатолійович Андрійко Лілія Олександрівна
Бубир Марина Олексіївна Бабіч Юлія Юріївна
Дейнека Сергій Віталійович Бардаш Дмитро Олександрович
Іржавська Наталія Анатоліївна Василенко Марина Олександрівна
Карпенко Альона Григорівна Воронцов Микола Вадимович
Коваленко Марина Вікторівна Голубенко Вікторія Сергіївна
Лізогуб Руслана Сергіївна Кліндухова Інна Михайлівна
Олексієнко Олексій Анатолійович Кошиль Аліна Валентинівна
Перехрест Руслана Олександрівна Лобода Андрій Васильович
Семашко Анастасія Олегівна Пелипенко Анастасія Вікторівна
Стовбир Владислав Вікторович Подгаєвська Ганна Сергіївна
Третяченко Катерина Миколаївна Сахненко Артур Сергійович
Федік Ксенія Олексіївна
Куратор Терьохіна Наталія Олексіївна Казанцев Юрій Вікторович
Староста Басараб Ігор Петрович Білера Артур Євгенович
  1302-1 1302-2
Басараб Ігор Петрович Білера Артур Євгенович
Бондаренко Максим Олександрович Івченко Ярослав Юрійович
Брага Володимир Володимирович Кабанюк Ксенія Євгенівна
Горбань Тетяна Дмитрівна Кулаєв Станіслав Олегович
Гуцал Віта Іванівна Куц Анна Іванівна
Зацарицина Юлія Володимирівна Лебедка Єлізавета Ігорівна
Зінченко Тетяна Вікторівна Музиченко Дмитро Валентинович
Олійник Сергій Васильович Плахтій Андрій Павлович
Набієва Крестина Русланівна Рак Тетяна Юріївна
Підопригора Владислав Володимирович Рєзнік Дмитро Володимирович
Ромась Альона Володимирівна Ромасенко Іван Миколайович
Семенко Михайло Леонідович Савенко Владислав Миколайович
Сікорський Андрій Ігорович
Куратор Лазоренко Інна Іванівна
Староста Козленкова Наталія Романівна
  1303-1  
Величко Сергій Вікторович
Горовий Олександр Миколайович
Журба Інна Олександрівна
Карпенко Віталій Леонідович
Кіктенко Сергій Ігорович
Климков Олександр Миколайович
Козленкова Наталія Романівна
Коплик Павло Сергійович
Кривуляко Юлія Вікторівна
Кучков Ігор Павлович
Литвиненко Віталій Олександрович
Овчаренко Олександр Володимирович
Ярошенко Сергій Олександрович

 

2 курс

Куратор Левченко Ірина Володимирівна Кисельов Олександр Борисович
Староста Лобода Дмитро Юрійович Дух Вікторія Олексіївна
Підгрупа 1201-1 1201-2
1 Авдієнко Альона Олексіївна Білан Людмила Олександрівна
2 Алдошина Катерина Юріївна Буряк Андрій Сергійович
3 Андрущенко Людмила Олексіївна Гайдабура Дарина Володимирівна
4 Бандурка Руслан Вікторович Дух Вікторія Олексіївна
5 Глушан Наталія Анатоліївна Єфіменко Андрій Володимирович
6 Курбацький Максим Євгенійович Крапивний Ярослав Геннадійович
7 Лобода Дмитро Юрійович Масалітіна Юлія Миколаївна
8 Мазур Ольга  Анатолївна Никитіна Марина Олександрівна
9 Наумов Максим Валерійович Падалко Анжела Михайлівна
10 Орєхова Аліна Сергіївна ХарченкоТетяна Олександрівна
11 Рижков Тимофій Вікторович Чередниченко Олександр Сергійович
12 Романченко Вікторія Петрівна Чухліб Вікторія Олександрівна
13 Салівон Олександр Ярославович Швачка Руслан Петрович
14 Хорошуля Марія Володимирівна
15 Цокур Аліна Олексіївна

Група

1102
Куратор Ладика Любов Миколаївна Попсуй В’ячеслав Васильович
Староста Цакмалов Станіслав Анатолійович Свисенко Софія Валеріївна
1 Бишок Сергій Іванович Богатиренко Юрій Сергійович
2 Борзаніца Олександра Ігорівна Добренька Катерина Андріївна
3 Босенко Віталія Станіславівна Зубченко Олексій Вікторович
4 Воробйова Аліна Андріївна Козакевич Юлія Григорівна
5 Дмитренко Олександр Олександрович Лимоня Аліна Сергіївна
6 Душина Вікторія Олександрівна Маноіл Анжела Володимирівна
7 Коваленко Каріна Володимирівна Машин Лілія Юріївна
8 Легуша Крістіна Володимирівна Нестеренко Ірина Анатоліївна
9 Марченко Євгеній Миколайович Оголь Яна Володимирівна
10 Нестеренко Марина Сергіївна Підлісний Віталій Володимирович
11 Покришкін Станіслав Миколайович Пістренко Діана Вячеславівна
12 Смілянський Руслан Андрійович Пунько Наталія Олександрівна
13 Сугак Ігор Вікторович Рижик Катерина Андріївна
14 Цакмалов Станіслав Анатолійович Свисенко Софія Валеріївна
15 Федірко Аліна Вікторівна
16 Шапаренко Марина Олександрівна (АВ)

Студенти біолого-технологічного факультету,які знаходяться в академічній відпустці

Курс П.І.П. № наказу Строки Примітка
  

Шапаренко Марина Олександрівна2428-н від 15.12.1121.12.1121.12.12Продовжено до 29.01.2014Рижик Катерина Андріївна151-н від 30.01.121.02.121.02.13Продовжено до 05.02.2014     

 

3 курс

Група 1101
Куратор Ізмайлова Наталія Олександрівна Чернявська Тетяна Олексіївна
Староста ПодолякОлексій Вікторович  
Підгрупа 1101-1 1101-2
Бублик Олександр Сергійович Акмамедов Азімберді Нурмухамедович
2 ВеличкоАльбінаІванівна БурлаковЄвгенійВікторович
ГайдайВіктор  Володимирович ВащенкоВолодимир Володимирович
Гриценко Олександр Костянтинович Вербицький Антон Романович
ДенисенкоАлінаВолодимирівна ГончаренкоМаксим Олександрович
Дмитренко Ганна Олександрівна КапошкоЯнінаОлександрівна
Кукса  Антон Сергійович Новохацький  АртурОлегович
Кучкова Марина Петрівна ПарфилоДмитроМиколайович
Макаренко Олена Миколаївна СміликЮлія  Володимирівна
МіріонковМихайло   Олегович Турок  Лілія    Миколаївна
ПодолякОлексій Вікторович ХоменкоМаріяОлександрівна
12. Ратова Анна  Олександрівна Шевченко Дмитро Юрійович
13. Скрипаленко Валерія Володимирівна
УсенкоДенис Ігорович
ХацькоМаринаПавлівна

Група

1102
Куратор Бордунова Ольга Георгіївна Гаврилюк Ольга Іванівна
Староста Чех Олександр Олександрович Любарець Ірина Юріївна
Підгрупа 1102-1 1102-2
Вовк Ярослав Сергійович Бориско Тетяна Вікторівна
Геращенко Едуард Володимирович Гордієнко Микола Вікторович
Костюченко Денис Миколайович Заговора Аліна Володимирівна
4 Кузьома Катерина Сергіївна Зимогляд Аліна Олександрівна
Куличенко Максим Ігорович Кириченко Олександр Олексійович
Лісовенко Владислав Анатолійович Кругова Наталія Геннадіївна
Лоза Роман Анатолійович Любарець Ірина Юріївна
Лошкарьов Юрій Сергійович Мізь Ольга Анатоліївна
-9. Нещеретна Аліна Володимирівна Нечипоренко            Марина Олександрівна
10 Скляр Катерина Станіславівна Погорєлова Тетяна   Сергіївна
Хоменко Ольга Борисівна Степаненко Тамара Олександрівна
Ященко Марія Андріївна Шутс Андрейс Михайлович
Чех Олександр Олександрович

 

Студенти біолого-технологічного факультету,які знаходяться в академічній відпустці

Курс П.І.П. № наказу Строки Примітка
 

 

4 курс

Спеціальність “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”

Група 1001
Староста Фісаюк Микола Едуардович Приходько Марина Юріївна
Підгрупа 1001-1 1001-2
1 Бельченко Анастасія Сергіївна Базима Михайло Олександрович
2 Гафійчук Аліна Олександрівна (АВ) Запорожець Володимир Олександрович
3 Дебда Павло Юрійович Козлов Дмитро Віталійович
4 Князь Марина Ігорівна Косенчук Євгеній Олександрович
5 Кубар Карина Олегівна Красюк Максим Олександрович
6 Лобовикова Альона Олександрівна Нестеренко Світлана Володимирівна (АВ)
7 Нерода Вадим Олександрович Нечипорук Микита Юрійович
8 Федоренко Анастасія Вікторівна Оленич Аліна Віталіївна
9 Фісаюк Микола Едуардович Приходько Марина Юріївна
10 Хохлаков Роман Сергійович Рибас Вікторія Юріївна
11 Цьомка Михайло Васильович Рогоза Антон Володимирович
12 Чудак Анна Петрівна Хотімський Микита Костянтинович
13 Ядута Олексій Валерійович Чернобай Андрій Сергійович
14 Чумак Вадим Сергійович
15 Шубін Павло Андрійович

Група

1002
Староста Ворона Аліна Володимирівна Канівець Марія Яківна
Підгрупа 1002-1 1002-2
1 Бага Маргарита Вікторівна Боровенський Олександр Іванович
2 Ворона Аліна Володимирівна Буян Володимир Миколайович
3 Дегтярьова Юлія Миколаївна Дзюба Олександр Олександрович
4 Думенко Ірина Сергіївна Дрюк Сергій Олександрович
5 Ковальов Денис Михайлович Єршов Руслан Владиславович
6 Костіна Катерина Олександрівна Захарченко Оксана Вікторівна
7 Нагорний Микола Сергійович Іржавський Юрій Анатолійович
8 Надточеєва Анжеліка Миколаївна Канівець Марія Яківна
9 Нежид Анна Володимирівна Мальованчук Олександр Іванович
10 Попушой Ігор Віталійович Матвієнко Максим Володимирович
11 Резніченко Іван Миколайович Мельников Микола Сергійович  (АВ)
12 Руденко Ірина Іванівна (АВ) Овчаренко Євген Володимирович
13 Федорченко Юлія Ігорівна Пархоменко Олександр Анатолійович
14 Шутько Аліна Вікторівна Рябік Світлана Володимирівна
15 Шкарбан Руслан Вікторович
Підгрупа 1003-1  
Староста Шелудько Оксана Вячеславівна  
1 Бабич Роман Володимирович
2 Божко Сергій Володимрович
3 Бурмака Ярослав Анатолійович
4 Вакуленко Ірина Дмитрівна
5 Гайдабрус Олег Вікторович
6 Кебка Наталія Юріївна
7 Косогов Сергій Володимирович
8 Костров Євген Анатолійович
9 Павленко Вадим Сергійович
10 Подрєзов Редгерд Лінович
11 Хомич Віталій Андрійович
12 Шелудько Оксана В’ячеславівна

 

 

Студенти біолого-технологічного факультету,які знаходяться в академічній відпустці

 

Курс П.І.П. № наказу Строки Примітка
  4 Нестеренко  Світлана Володимирівна (АВ) 479-н від 14.02.2013 18.02.2013 18.02.2014  
Руденко Ірина Іванівна 1465-н від 16.08.2011 1.09.2011 01.09.2012 Продовжено до 12.09.2013
Гафійчук Аліна Олександрівна 1393-н від 07.09.2012 7.09.2012 7.09.2013  
Мельников Микола Сергійович 2443-н від 19.08.2013 02.09.2013 02.09.2014  
           

 

5 курс

Спеціальність “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”

Група 0901
Староста Альохіна Олена Олександрівна Гапич  Анна Олександрівна
Підгрупа 0901-1 0901-2
1 Альохіна Олена Олександрівна Антипова Ганна Юріївна
2 Василенко  Діана Віталіївна Арканія Тамарі  Отарівна
3 В´язовченко  Катерина Сергіївна Білан Володимир Анатолійович
4 Гец Юлія Олександрівна Гапич Анна Олександрівна
5 Дмитришин Роман Вікторович Дєхтярьов Олександр Олександрович
6 Коломієць Олександр Сергійович Клименко Анна Вікторівна
7 Копил Юлія Іванівна (АВ) Маруф Рамі
8 Матюшенко Євген Олександрович Нагорна Наталія Сергіївна
9 Меншиков Тимофій Павлович Назаренко Юлія Сергіївна
10 Мінак Володимир Володимирович Неженець Сергій Іванович
11 Мовчан Оксана Андріївна Панченко Олександр Миколайович
12 Нерода Дмитро Олександрович Радько Тетяна Володимирівна
13 Павлик Михайло Леонідович Савченко Лариса Володимирівна
14 Старинський Олексій Миколайович Сидора Ольга Дмитрівна
15 Синельнік Ярослав Васильович Скрипченко Аліна Анатоліївна
16 Товстопоясько Дар´я Петрівна Сотченко Володимир Васильович
17 Хвостик В’ячеслав Вікторович Суходуб Наталія Сергіївна
18 Хрін Дмитро Олександрович Фарафонова Валерія Сергіївна
19 Фурдило Владислав Володимирович

Група

0902
Староста Циганок Антон Вікторович  
Підгрупа 0902-1  
1 Грузд Аліна Іванівна
2 Гніденко Сергій Володимирович
3 Калініченко Дмитро Олексійович
4 Козловський Олег Ігорович
5 Масич Тетяна Іванівна
6 Москальов Євгеній Володимирович
7 Миненко Вікторія Володимирівна
8 Носікова Дарина Геннадіївна
9 Остапенко Олександр Олександрович
10 Пуда Світлана Олександрівна
11 Товста Оксана Олексіївна
12 Фаткуліна Ольга Миколаївна
13 Циганок Антон Вікторович
14 Шинкаренко Наталія Вікторівна

Студенти біолого-технологічного факультету,які знаходяться в академічній відпустці

Курс П.ІП. № наказу Строки Примітка
  5 Гніденко Сергій Володимирович 378 від 05.02.2013 05.02.2013 05.02.2014  
Копил Юлія Іванівна (АВ)